Realizace jezírek

Realizace jezírek

Vodní prvky - zahradní jezírka, potůčky, laguny

Součástí Vaší zahrady mohou být i stále více oblíbená zahradní jezírka, koupací jezírka či potůčky. Voda se dá zakomponovat téměř do každé zahrady, kde vytváří nádhernou zvukovou kulisu, přináší osvěžení a zpestření zároveň.

Vodu v zahradě můžeme brát jako:

Biotop: vodní nádrž, kde se o čistotu a pěkný vzhled stará přírodní cyklus (převážně vysázené rostliny v příbřežních zónách)

Zahradní jezírko: vodní nádrž, kde se zpravidla umísťují oběhová čerpadla, filtry a UV lampy, které zajišťují čistotu vody

Koupací jezírko: větší zahradní jezírka

Zahradní jezírka zhotovíme od návrhu, realizaci až po samotné osazení rybami a rostlinami, i když celkovou realizaci Vaší zahrady bude provádět jiná firma. Tehdy se samozřejmě musíme domluvit na přesném harmonogramu prací, aby nedošlo ke zbytečným nepříjemnostem.Cena je velmi odlišná, neboť závisí na velikosti nádrže a použitých materiálech (fóliích, filtrech, UV lampách, rybách i rostlinách), proto je nutná individuální schůzka pro ujasnění představ, kterou máte v našem zahradním centru po předchozí domluvě zdarma. Pouze projekty bez následné realizace neprovádíme.